Київенерго скаржиться на викрадачів люків

Ольга Бондаренко
12 листопада 2013р. 14:44

Співробітники дирекції безпеки "КИЇВЕНЕРГО" спільно з міліціонерами Оболонського райвідділку затримали двох осіб, які перевіряються на причетність до крадіжки люків теплових камер компанії в селі Пуща-Водиця. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

"11 листопада в ході здійснення огляду теплових камер було встановлено відсутність 24 кришок люків", - йдеться у повідомленні. Як згодом з’ясувалось, загалом було вкрадено 29 люків, з яких 5 належать "Київводоканалу" та  "Київгазу". Частина цих люків знайдена вже пошкодженими.

Перший заступник голови Київської міської держадміністрації Анатолій Голубченко доручив очільникам районних держадміністрацій розібратися з каналізаційними люками. Про це повідомляє прес-служба мерії. Кияни регулярно скаржаться в мерію на те, що каналізаційні люки на їхніх вулицях зникають. Ще частіше на те, що їх замінюють аби-чим - шинами, гілками, дошками. Так, наприклад, на вулиці Поліській біля станції метро "Бориспільська" дірки в асфальті закривають гумою. Ось так це виглядає:Теги: Київ