Сходіть на "Распутіна" і "Географа" з Хабенським

Софія Кущ
12 листопада 2013р. 16:34

Сходіть на "Распутіна" і "Географа" з Хабенським

З вихідних (9 листопада) в український прокат вийшли одразу два фільми з Костянтином Хабенським. Це мелодрама "Географ глобус пропив" та історична драма "Распутін". Критики та глядачі вже встигли похвалити обидва. 

"Географ глобус пропив"
Фільм хороший, але книжка краще. Хто не читав - радимо: одноіменний роман Олексія Іванова. Молодий біолог Віктор Служкін від безгрошів'я йде працювати вчителем географії у звичайну Пермську школу. І звичайно ж, щоправда не одразу, - закохується в одну з учениць з 9 класу, це повністю змінює його життя. 

Стрічку нагородили головним призом фестивалю "Кінотавр-2013" в Сочі.

"Распутін"

Початок ХХ століття, Європа охоплена війною. Раптова поява загадкового Григорія Распутіна (Жерара Депард'є) в царському палаці викликає бурю чуток та емоцій при дворі. Сибірський цілитель лікує хворого спадкоємця престолу, проповідує і "на очах у заціпинілої публіки" творить чудеса. Хтось називає його святим, хтось - демоном. Тому навколо Гриші постійно плетуться інтриги...

Роль Кості Хабенського у "Рустутіні" зовсім невелика, та забути його все одно не вдасться... Крім Жерара Депард'є в стрічці побачите безліч зірок: співвітчизниця Депардьє Фанні Ардан зіграла царицю Олександру, Володимир Машков - цар Микола II, а Філіп Янковський грає роль Фелікса Юсупова.