НСК "Олімпйський" обіцяє перевірити свої фаст-фуди

Ольга Бондаренко
13 листопада 2013р. 7:50

У Національному спорткомплексі "Олімпійський" розпочали експертизу щодо визначення дійсності інциденту з розливом пива на території НСК у літній період та пообіцяли перевірити всі фаст-фуди. Про це повідомляє прес-служба.

Зокрема, на рейд фаст-фудами "Олімпіського" запросили і журналістів. Керівництво НСК обіцяє, що за вибором працівників ЗМІ, для наочної перевірки відкриється будь-який заклад. 

Напередодні користувач YouTube Walter White виклав (-ла) в мережу відео про розлив пива на НСК "Олімпійський". Відео прокоментоване наступним чином: "Я работала на нск олимпийский на одном из фаст-фудов, первый и последний раз, когда некая блондинка (я так понял начальница) Инна Павлик заставила разливать пиво с емкости для слива, вылавливать с них салфетки и подавать на продажу. Уважаемые посетители, недожаренные котлеты это мелочь по сравнению с тем что там продают и как это делают. И мало того что там руководству оставляет желать лучшего, все через жопу. Уважаемая Инна, нужно научиться говорить с людьми, вы не пуп земли! А всего лишь перхоть на ее лобке. Задумайтесь...!". До речі, після скандалу, відео зникло з YouTube.