Герегу в Київраді охоронятимуть 800 міліціонерів

Ольга Бондаренко
13 листопада 2013р. 8:16

Для забезпечення охорони громадського порядку зранку біля Київської міськдержадміністрації буде задіяно 800 працівників міліції та військовослужбовців. Про це повідомили у прес-службі міліції.

У повідомленні також йдеться про попередження за скоєння протиправних дій та адміністративну й кримінальну відповідальність за них. Окрім цього в повідомленні значиться, що напередодні однією з політсил було подано заявку на проведення акції під КМДА за участю 1500 людей.

Зранку відбудеться чергове засідання Київради. В останнє сесія Київради збиралася 23-го жовтня. У той день під мерією зібралося кілька тисяч людей з опозиційними прапорами і нардепи, що представляють ці самі партії. Пройти до зали засідань нікому, окрім провладних депутатів Київради не вдалося. Останні швидко проголосували більше сотні питань, більшість з котрих - земельні. До цього депутати збиралися трьома тижнями раніше - 2 жовтня. Тоді протистояння перетворилася на сутички - "Беркут" так і не пустив жодного нардепа і будинок на Хрещатику, 36. Майже 300 прихильників опозиційних сил, які вважають нелегітимною діяльність Київради, намагалися прорватися на засідання. Але їх зупиняли димові шашки та газ. Між тим, люди під стінами не завадили 82-ом депутатам поділили сотню земельних питань - зокрема, ресторан швидкого харчування KFC на площі напроти Південного вокзалу і поруч з торгівельним центром «Симпатик», а на додачу і землю поруч  - дісталась людям Януковича.

Теги: Київ