14 журналістів Forbes звільнились

Ольга Бондаренко
13 листопада 2013р. 8:30

14 працівників сайту й журналу "Forbes Украина" подали заяви про звільнення. Про це стало відомо зі сторінки Facebook шеф-редактора видання Бориса Давиденка.

Серед тих, хто вирішив звільнитись: шеф-редактор журналу Борис Давиденко та шеф-редактор сайту Олександр Рубан, заступник головного редактора сайту Катерина Коберник, редактори журналу Володимир Вербяний, Роман Судольський, Владислав Головін, редактори сайту Дар'я Марчак, Максим Каменєв, кореспонденти Марія Жартовська, Катерина Шаповал, Катерина Сиченко, Юлія Даниленко, Леся Войтицька, а також арт-директор Сергій Лисенко. керівник інноваційного підрозділу Українського медіахолдингу UMH Леонід Цодіков також повідомив про намір залишити посаду.


"Forbes Украина" входить до складу UMH Group, яку нещодавно придбала група компаній СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергія Курченка. Одразу після того, як стало відомо про нового власника - з журналу пішов головний редактор "Forbes Украина" Володимир Федорин. За даними журналу "Фокус", голова ради директорів групи "ВЕТЕК" (раніше - "Газ Україна-2009") Сергій Курченко - володіє не менше $650 мільйонами. У грудні Курченко купив футбольний клуб "Металіст", а у березні - Одеський НПЗ. У січні "свободівець" Юрій Сиротюк направляв депутатський запит на ім'я генпрокурора Віктора Пшонки та голови СБУ Олександра Якименка, в якому йшлося про те, що син генпрокурора Віктора Пшонки "кришує" діяльність компанії Курченка "Газ-Україна-2009". Проте у прокуратурі ніяких порушень не виявили. 15 травня президент Віктор Янукович ввів Курченка до складу Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році. При цьому Курченко заперечує бізнес-зв'язки з оточенням сина президента Віктора Януковича та запевняє, що не має покровителів у владних структурах. Тиждень