Опозиція кинула Герегу і пішла під Раду

Максим Опанасенко
13 листопада 2013р. 9:52

Опозиція кинула Герегу і пішла під Раду

Мітинг опозиційних партій під Київрадою перемістився під будівлю парламенту. Це було найкоротше пікетування засідання київських депутатів, чиї повноваження вичерпалися ще в червні, за останній час - всього 40 хвилин.

Кілька тисяч людей з прапорами "УДАРу", "Свободи", "Батьківщини" на чолі з народними депутатами під Радою будуть вимагати розгляду законопроекту, що має дозволити ув'язненій екс-прем'єрці Юлії Тимошенко виїхати на лікування за межі України. Це є ледь не основною вимогою європейських країн для підписання з Україною угоди у Вільнюсі за два тижні.Щоправда, нардепи від "Свободи" Ігор Мірошніченко і Андрій Іллєнко разом з кандидатом в нардепи по Шевченківському району Юрієм Левченком традиційно спробували прорватися в будівлю мерії. Вони пройшли за кордон "Беркуту", котрий вже не менш традиційно вишуковують навколо КМДА під час сесії, але потрапити всередину депутатам не вдалося - усі двері були зачинені.
Під мерією лишилося 8 активістів громадської організації "Київське віче", котрі закликають Київраду піти геть, і стільки ж прихильників діяльності київських депутатів і голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, котрі свій міні-мітинг влаштували через дорогу, біля метро "Хрещатик".


Що збирається поділити Київрада цього разу - читайте тут - http://www.svidomo.org/defend_article/21396До цього сесія Київради збиралася 23-го жовтня. У той день під мерією зібралося кілька тисяч людей з опозиційними прапорами і нардепи, що представляють ці самі партії. Пройти до зали засідань нікому, окрім провладних депутатів Київради не вдалося. Останні швидко проголосували більше сотні питань, більшість з котрих - земельні. До цього депутати збиралися трьома тижнями раніше - 2 жовтня. Тоді протистояння перетворилася на сутички - "Беркут" так і не пустив жодного нардепа і будинок на Хрещатику, 36. Майже 300 прихильників опозиційних сил, які вважають нелегітимною діяльність Київради, намагалися прорватися на засідання. Але їх зупиняли димові шашки та газ. Між тим, люди під стінами не завадили 82-ом депутатам поділили сотню земельних питань - зокрема, ресторан швидкого харчування KFC на площі напроти Південного вокзалу і поруч з торгівельним центром "Симпатик", а на додачу і землю поруч  - дісталась людям Януковича.