На Охматдит взяли 167 млн кредиту в Ощадбанку

Маша Землянська
13 листопада 2013р. 10:49

6-го листопада Укрєвроінфрапроект на будівництво нового корпусу Національної дитячої лікарні Охматдит оголосив новий тендер на залучення кредиту. Його через стислість термінів було оголошено по процедурі закупівлі «в одного учасника». Про цеповідомляють Наші грошіз посиланням на Вісник державних закупівель.

Кредитором було обрано державний «Ощадбанк». У конкурсній документації повідомляється, що кредит береться на п’ять років. Вартість кредитної угоди, яку мають остаточно укласти найближчими днями, становить 167,07 мільйонів гривень. Разом з тим розмір кредиту та відсотків не повідомляється.

Планувати і будувати новий корпус в Охматдиті, котрий зможе лікувати додатково 27 000 маленьких пацієнтів, почали в вересні 2011-го року. Всього для завершення лікарні та встановлення обладнання заплановано 1 мільярд 800 мільйонів гривень. 30 жовтня Кабінет міністрів підняв кошторисну вартість будівництва до 2,48 мільярдів гривень. Проте за півтора роки на "надію" дітей виділили 345 мільйонів. У 2013-му році лікарні на будівництво пообіцяли 750 мільйонів гривень. Проте виділили лишень 145. На інформаційний запит "Свідомо" про решту грошей ані Укрєвроінфрапроект, ані Кабмін чіткої відповіді не дали.

 

Теги: Київ , гроші , діти , Охматдит