Посвідчення з Нацбанку принесло шахраю 200 тис грн

Ольга Бондаренко
13 листопада 2013р. 12:52

Міліціонери затримали шахрая, якому вдалось заробити майже 200 тисяч гривень, прикинувшись працівником Нацбанку. Про це повідомили у прес-службі міліції.

Аферист розміщував оголошення: "Надам допомогу в оформленні та отриманні кредиту Національного банку", а потім просто чекав дзвінка. Під час першої телефонної розмови з "жертвою" зловмисник представлявся Шаховим Леонідом Марковичем, начальником управління НБУ. Всі подробиці та деталі оформлення угоди обіцяв повідомити співрозмовникові під час зустрічі, яку призначав біля входу в приймальню Київської міської державної адміністрації. В призначений день він заздалегідь приходив до КМДА та чекав усередині. Наступні зустрічі також проходили біля КМДА, на одній з них проходив обмін – псевдокерівник НБУ віддавав необхідні документи з усіма печатками, а натомість отримував свій "заробіток" – три відсотки від загальної суми кредиту. В зазначений угодою термін гроші на рахунки не поступали.  Підприємці нервували та телефонували аферисту. Але зловмисник їх заспокоював, запевняючи, що необхідно ще трохи зачекати. А сам, тим часом, розміщував нове оголошення, в ньому вказував те ж саме ім’я, а контактні номери телефонів – інші.  

Під час досудового розслідування аферисту оголошено про підозру. Відносно нього було обрану міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.Теги: Київ