В зоопарку можуть вимерти всі птахи

Катерина Білоус
14 листопада 2013р. 8:31

В зоопарку можуть вимерти всі птахи. З такою заявою звернувся до виконуючої обов’язки Директора зоопарку Олени Ніколайчук начальник відділу птахів Богдан Швайко. Про це чоловік написав у відкритому листі.

В повідомленні йдеться, що начальника відділу птахів Богдана Швайка вже третій день охорона зоопарку не пускає на територію звіринця. За словами Швайка, такого з ним не було останні 20 років роботи зоопарку. «Користуючись тривалою хворобою Генерального директора Київського зоопарку Євгена Кирилюка, виконуюча його обов'язки Олена Ніколайчук вирішила розправитися зі мною. До речі, Олена в минулому Гендиректор фітнес-центру «Фаворит», вона ніколи раніше не мала ніякого відношення до тварин. Наразі охорона виконує незаконне розпорядження новоспеченої керівниці Київського зоопарку Олени Ніколайчук та не пускає мене на роботу. В цей час найцінніші породи птахів поставлені на межу виживання, а деякі з них вже мають всі ознаки обмороження», – пише начальник відділу птахів Богдан Швайко.

«У разі захворювання та загибелі птахів всю відповідальність покладаю на в.о. директора Київського зоопарку Ніколайчук Олену», – додає чоловік.