"Тест" перевірив цукерки на транс-жири

Маша Землянська
15 листопада 2013р. 8:10

"Тест" перевірив цукерки на транс-жири

Центр незалежний експертиз "Тест" перевірив цукерки "Ромашка" від п'яти різних виробників. Досліджували солодощі на вміст небезпечних транс-жирів.

"До складу більшості цукерок входять жири: або в саму начинку, або до складу шоколадної глазурі. Важливо розуміти, що шоколадні цукерки не роблять з шоколаду, тому що какао-масло - занадто дорогий інгредієнт. У складі цукерок може бути пальмова, кокосова олія, кулінарні жири, маргарин, спреди. Ці ж жири присутні в печиві і вафлях. При використанні гідрогенізованих жирів (маргарину) є ймовірність, що в цукерках буде високий вміст транс-жирів", - пояснили ідею перевірки у "Тесті".

В експерименті взяли участь цукерки "Ромашка" таких виробників: "Рошен", "Конті", "Люкс Одеса", "Світоч" та "Житомирські ласощі". До перших чотирьох претензій не було, чого не скажеш про останнього виробника. В "Ромашка польова" від "Житомирські ласощі" знайшли  32,86% транс-жирів, і це при нормі у 8%. У "Тесті" наголошують: вживання продуктів з високим вмістом транс-жирів загрожує для людини, в першу чергу, серцево-судинними захворюваннями. Детальні результати перевірки цукерок - можна подивитися тут.