Ремонтники музею Шевченка "відмивають" гроші

Маша Землянська
15 листопада 2013р. 8:54

Держфінспекція у Києві провела ревізію Комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ» у відповідь на звернення громадян щодо можливих порушень. Результати показали порушень на суму майже 700 тисяч гривень.

“Так, ТОВ «БК «Азур Груп» до актів приймання виконаних будівельних робіт зайво включило вартість роботи машин і механізмів, які не використовувалися, що призвело до завищення вартості виконаних робіт на загальну суму понад 100 тисяч гривень. Крім того, те ж саме товариство та компанія «Інбуд» в актах приймання виконаних робіт завищили норми витрат на будівельні матеріали, що спричинило подорожчання їхніх робіт на суму 93 тисячі гривень та 99 тисяч гривень відповідно”, - йдеться в повідомленні Держфінінспекції. Загалом внаслідок завищення вартості та обсягів виконаних робіт із реконструкції, реставрації, будівництва і капітального ремонту підприємству нанесено збитків на суму 292,27 тисяч гривень. Окрім того, спеціалісти встановили факти порушення бухгалтерського обліку та фінансової звітності на загальну суму понад 383,3 тисяч. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи, народних депутатів України та заявника.

До речі, 14-го листопада "Житлоінвестбуд-УКБ" замовило у "Інбуд" роботи з реконструкції та реставрації Національного музею Тараса Шевченка, що на бульварі Шевченка. Вартість угоди - 29 мільйонів 302 тисячі 166 гривень.

 

Теги: Київ , гроші