Прокуратура залишила Києву 14 га землі біля Дніпра

Катерина Білоус
15 листопада 2013р. 11:40

Прокуратура направила в суд матеріали щодо незаконності рішення Київради про передачу землі на узбережжі Дніпра. Суд задовольнив позов відомства. Таким чином Києву залишили 14 гектарів землі без комерційної забудови. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«У 2007 році міськради дозволила забудувати земельну ділянку між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським. Землі віддали під будівництво приватному підприємству. Там планували звести житловий, готельно-офісний та торгівельно-розважальний комплекси, а також яхт-клуб», – повідомляє заступник прокурора міста Києва Інна Хомич. Прокуратура встановила, що вказані землі відносяться до зони рекреаційного призначення. Вони знаходяться на території охоронюваного природного ландшафту і прибережних захисних смуг акваторії Дніпра. А на таких землях будь-яке нове будівництво заборонено законом.

 «Наразі судами двох інстанцій позовні вимоги прокуратури визнані законними і, як результат, кияни знову мають можливість безперешкодно відпочивати на узбережжі Дніпра», – додала Хомич.