Як фани за квитками біля Олімпійського стояли

Ольга Бондаренко
15 листопада 2013р. 12:17

Як фани за квитками біля Олімпійського стояли

"Бле****ть, су*а, пацаны, прижимайте его, жмите! Без очереди лезет! Жмите!!", - несамовито кричить біля однієї з кас чоловік років тридцяти. Натовп підхоплює емоційний підйом. Дехто, підстрибуючи, намагається розгледіти підступного суперника, дехто занепокоєнно розмахує руками, дехто просто гучно лається: "Не ну реально, с 5 утра тут люди стоят", - пояснює "Свідомо" один з фанів, що також полює на квиток матчу "Україна-Франція", який національні збірні розіграють ввечері. Сьогодні ж розпочався продаж останніх 2500 квитків на протистояння.

Зранку біля "Олімпійського" зібралися сотні вболівальників. Довжелезні черги тягнуться від самого виходу з метро. По периметру стадіону і на прилеглій території патрулюють міліціонери. Однак, судячи з усього, люди надто втомлені, аби ставити під загрозу громадський порядок.


Хлопець, що назвався "починаючим спекулянтом", розповів "Свідомо" - для того, аби купити необхідну кількість квитків він та інші перекупники чергують біля стадіону з самого вечора. Складають списки, і вже зранку, згідно цим спискам мають можливість прорватись до кас найпершими. "Це, звичайно, нудно, - розповідає хлопець, -  Сьогодні вночі ми, наприклад, грали у футбол пляшкою".Багато людей приїхали під "Олімпійський" прямо з вокзалу. Говорять, про черги чули і були готові до кількагодинного очікування, адже дуже хочеться повболівати за збірну. 

"Свідомо" нагадує, що у зв'язку із проведенням матчу між національними збірними України та Франції ввечері -  з 20:45 до 21:45 станція "Олімпійська" буде зачинена для пасажирів на вхід та вихід, а станція "Палац спорту" – на вихід.