Якість води у Києві може суттєво погіршитись

Ольга Бондаренко
15 листопада 2013р. 13:07

Киян попереджають про можливе погіршення якості питної води через потрапляння зливових вод із міста Вишгорода у річку Дніпро. Про це повідомили у прес-службі "Київводоканалу".

Згідно з повідомленням, 13 листопада фахівці комунальної служби виявили факт проведення будівельних робіт поряд зі штучною водоймою, призначеною для відстоювання дощової води міста Вишгород. Проведення цих робіт ані з "Київодоканалом", ані з Екологічною інспекцією не узгоджувалось. 

У підприємстві наголошують, що дощова каналізація Вишгорода не має очисних споруд, а дощові води накопичуються у штучному озері-накопичувачі, поряд з яким і проводяться зазначені роботи. Наразі ступінь забруднення, особливо бактеріологічного, перевищує усі допустимі норми. Таким чином, потрапляння значної кількості дощових вод зі зливової водойми у Дніпро може призвести до перебоїв у роботі Днпровської водонабірної станції, погіршення якості питної води у районах, які забезпечуються водою з цієї станції, та взагалі до зупинки водозабору.