В МВС відхрещуються від газу для активістів

Катерина Білоус
15 листопада 2013р. 14:24

Міліціонери не застосовували спеціальних засобів, зокрема сльозоточивого газу проти людей. Про це повідомляють у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Кияни знесли паркан забудовника поруч з будинком на вулиці Княжий затон, 12. Протрималась огорожа будівнитцва один день. Вчора до Дарницького райуправління міліції надійшла інформація, що група людей порушує громадський порядок та ламає паркан. Правоохоронці приїхали на місце та втрутилися у конфлікт. Активісти стверджують, що міліціонери застосовували проти них сльозоточивий газ. Натомість міліціонери заперечують: «Жодних спеціальних засобів правоохоронцями при цьому не застосовувалось». До того ж, прес-служба міліції повідомляє, що правоохоронці перевірили забудовників – вони мають всі необхідні дозволи на будівництво. Окрім того, Київська міська державна адміністрація, за їх словами, надала цю землю для зведення житлового будинку з прибудинковим садочком за програмою доступного житла.

Кияни з вулиці Княжий затон, 12 вимушені боротись із забудовником, який 13 листопада встановив паркан та намагається відібрати у мешканців територію зелених насаджень біля дитячого садочку та місця для паркінгу.