Дослідження: "Сім'я" Януковича - табу для ЗМІ

Ольга Бондаренко
17 листопада 2013р. 13:30

Україна посіла четверте місце за результатами "Моніторингу свободи слова у країнах "Східного партнерства", приєднавшись до таких держав, як Азербайджан і Білорусь, де є теми-табу, про які журналістам не можна писати. Про це повідомляє "Радіо "Свобода".

"Попри прогрес, досягнутий Україною у взаєминах з Європейським союзом останнім часом, її четверте місце у рейтингу визначає недосконале законодавство та системні порушення з його дотримання", – пояснила координатор проекту від мережі громадських організацій "Інтерньюз-Україна" Наталія Сад. Експерт також зазначила, що посівши четверту – або третю з кінця – сходинку у рейтингу свободи медіа держав "Східного партнерства", Україна приєдналася до таких країн як Білорусь та Азербайджан, де є теми, на які накладено табу: "Так, говорити про сім’ю президента чи про армію у Азербайджані й Білорусі є неприпустимим - журналістів штрафують, притягують до відповідальності", - повідомила Сад. 

13 листопада стало відомо про звільнення 14 працівників сайту й журналу "Forbes Украина" через незгоду з новою редакційною полтикою.


Теги: Київ