Українка намагалася вивезти скрипку 17 сторіччя

Максим Опанасенко
18 листопада 2013р. 11:49

В аеропорту "Київ" у 60-річної українки вилучили скрипку, виготовлену у 17 сторіччя. Про це повідомляє прес-служба київських податківців.

"Під час вибіркового митного контролю багажу пасажирів, що прибули рейсом авіакомпанії Трансаеро з Москви, було зупинено громадянку України, яка разом з особистими речами переміщувала музичний інструмент – скрипку. Вже при детальному огляді в сучасному непримітному футлярі співробітники Київської міжрегіональної митниці Міндоходів виявили скрипку з підписом майстра «Giovan Paolo Maggini», датовану 1669 роком" - йдеться в повідомленні.

Жінка заявила, що інструмент їй подарували батьки у 1968 році, а кілька років тому вона вивезла скрипку до Москви, вирішивши повернути її назад зараз. Жодних документів жінка не мала. "Зазвичай, інструменти такого класу мають паспорт з детальним описом та фотографіями виробу, а при їх переміщенні через митний кордон власники заповнюють виїзну декларацію, яка у майбутньому стає гарантом безпроблемного та законного повернення цінного музичного інструменту додому" - йдеться в повідомленні.

Українку оштрафували і відібрали у неї інструмент. Його передадуть для культурологічної експертизи.

 

Теги: Київ