Суд не побачив доказів "дерибану" Пилипишина

Максим Опанасенко
18 листопада 2013р. 12:47

Суддя Дроздова Шевченківського райсуду не побачила доказів вини екс-очільника Шевченківської райдержадміністрації Віктора Пилипишина у справі про дерибан землі в районі. Про це на своєму Facebook пише конкурент Пилипишина на виборах до Верховної Ради "свободівець" Юрій Левченко.

"Як ми й прогнозували, Пилишина виправдали, адже для судді Дроздової гроші передусім. Вона, бачте, не побачила достатніх доказів вини та й експерт який проводив відповідну експертизу щодо комунального майна не був проінформований про кримінальну відповідальність. Дуже "аргументовано". Доказів того, що Дроздова діяла в спілці з цим фальсифікатором-корупціонером достатньо (http://www.youtube.com/watch?v=kdUY-hPQkvQ). Чого вартий фарс навколо "перенесеного" засідання 1 листопада. А з’явилася Дроздова в цій історії в липні, коли раптом, порушуючи всі процесуальні норми, чомусь замінили старого суддю. І ось процес, який почався з нуля і який зі старим суддею тривав кілька років, раптом приходить до завершення після декількох швидких засекречених засідань і якраз перед виборами. Більше того, вирок оголошують якраз за день до останнього дня коли ЦВК може реєструвати кандидатів. Суцільні співпадіння. :) Тепер слово за киянами, хай вони дадуть свій вирок 15 грудня..." - пише Левченко.Пилипишина звинувачували у перевищенні службових повноважень за часи свого головування в РДА. Тоді було продано будівлі зі збитками для міста у 15 мільйонів гривень.

Торік 28-го жовтня основний бій на 223 окрузі розгорнувся якраз між цими двома кандидатами - Пипилишиним і Левченком. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками "Свободи" по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси. Довибори пройдуть 15 грудня, "Свобода" вже публікує докази підкупу виборців з боки Віктора Пилипишина.