Забудовники з Княжого затону звели новий паркан

Катерина Білоус
19 листопада 2013р. 14:21

Забудовники на Княжому затоні звели новий будівельний паркан.  У п’ятницю 15 жовтня місцеві активісти та «свободівці» знесли огорожу. Про це повідомляють активісти в контакт центрі мерії.

«Будівельники встановили новий паркан, тільки міцніший, з більшою кількістю секцій. Під час мітингів міліція завжди на боці забудовники. Жодних документів нам показують. Хоча, навіть якщо будівництво законне, то більшість мешканців сусідніх будинків проти нього. Від будівельних робіт постраждає школа, садок, діти дихатимуть пилом і нас чекає транспортний колапс, адже вже зараз майже неможливо припарку вати авто. Врятуйте нас від забудови!» – пише киянин.

У п'ятницю 15 жовтня кияни знесли паркан забудовника поруч з будинком на вулиці Княжий затон, 12. Протрималась огорожа будівнитцва один день."Уявіть! Приходите ви паркувати авто на стоянку за яку сплачено до Нового року і договір аренди до 2014 року, а вам кажуть, що завтра коли будете виїзджати ви вже не матимете змоги заїхати знов, бо нелегітимна Київзрада позбавила адресної частини цю ділянку, а вже зранку явно корумпована міліція кришує рейдерське захоплення", - власне це змусило людей вийти на вулицю.