МЗС дало поради українцям в Таїланді

Ольга Бондаренко
19 листопада 2013р. 16:00

У зв’язку з почастішанням випадків дорожньо-транспортних пригод на території Таїланду, Міністерство закордонних справ надало свої поради українцям. Про це проінформували у прес-службі відомства.

МЗС рекомендує українцям, які тільки планують відвідати зазначену країну або перебувають на її території з метою туризму, утримуватися від послуг тайських суб’єктів туристичної діяльності, які не мають у своєму розпорядженні автомобільного транспорту з безпечними умовами перевезення пасажирів, кваліфікованих водіїв та обслуговуючого персоналу з числа місцевого населення та відповідних дозвільних документів на провадження такої діяльності.

При плануванні поїздок до Таїланду, незалежно від мети та термінів, українцям також рекомендується в обов’язковому порядку мати при собі належним чином оформлені документи щодо страхування власного життя та здоров’я.

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Королівстві Таїланд + 662 685 32 16 або телефонувати на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України +38 044 238 16 57. 

 

Теги: Київ