Міліція почала розслідувати конфлікт на Булгакова

Ольга Бондаренко
20 листопада 2013р. 16:15

З приводу подій, які відбулись вранці по вулиці Булгакова, 9, коли місцеві мешканці повалили паркан забудовника - міліція розпочала кримінальне провадження за статтею "хуліганство". Про це повідомили у прес-службі МВС.

Окрім цього, в міліції підтвердили, що під час інциденту один з місцевих мешканців помер. "Чоловіку від хвилювань стало зле. Син, який знаходився поруч, повів його в бік дому. Однак, підходячи до будинку, чоловік, 1953 року народження, знепритомнів. Люди, які 
знаходились поруч, викликали на місце швидку медичну допомогу. По приїзду лікарі вжили всіх невідкладних заходів, однак нажаль реанімаційні дії не допомогли. Медики констатували смерть чоловіка", - розповіли у прес-службі. Попередньою причиною смерті в міліції назвали серцевий напад. 

Вранці під будинки по вулиці Булгакова повернулись забудовники. Проте місцеві мешканці вийшли їм протистояти. Минулого разу "бій" із забудовником по вулиці Булгакова, що на Борщагівці, відбувся 31 жовтня. Люди обурені, адже буквально в сотні метрів вже ведеться будівництво, де також хочуть звести багатоповерхівку. Останні чотири місяці до забудови проводять комунікації, зокрема, тягнуть труби. Власне через це мешканці прилеглих будинків вже майже як півроку не мають гарячої води. 

 

Теги: Київ