"Свобода": Вночі невідомі залізли у виборчий округ

Максим Опанасенко
21 листопада 2013р. 7:29

Невідомі вночі залізли в приміщення окружного виборчого округу №223 (Шевченківський район). Про це у своєму Facebook пише кандидат в нардепи від "Свободи" по цьому окрузі Юрій Левченко.

"На ОВК спрацювала сигналізація. Виявилося, що одне вікно було силою відкрито й хтось заліз всередину. На місці чекають приїзду міліції, будемо повідомляти новини" - йдеться в повідомленні. Ми слідкуватимемо за розвитком подій і повідомлятимемо, коли стануть відомі деталі.

223-й округ - один з п'яти, де вибори в Раду 28 жовтня 2012 року не відбулися і мають пройти 15 грудня. Основний бій тут якраз розгорнувся між "свободівцем" Юрієм Левченком і екс-головою Шевченківської райдержадміністрації Віктором Пилипишиним. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округахпостановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками "Свободи" по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голосів. Обидва кандидати знову зареєструвалися на довибори. "Свобода" вже заявляє про підкуп виборців за Пилипишина.

 

Теги: Київ