У Каськіва роздали 2 млн на форум з Януковичем

Максим Опанасенко
21 листопада 2013р. 12:14

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами підписало угоду з ТОВ "Гештальт Консалтінг Груп" на організацію міжнародного інвестиційного форуму. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 2,1 мільйонів гривень. За ці гроші фірма має розробити концепцію грудневого форуму, організувати проживання і транспортування, знайти і підготувати місце проведення, технічно забезпечити форум, подбати про переклад, фуршет, фото та відезйомку тощо. На цьому форумі має бути присутнім президент Віктор Янукович, прем'єр Микола Азаров, міністри.

За даними "Наших грошей", власниками "Гештальт Консалтінг Груп" є Анатолій та Людмила Тихончуки. Компанія займається консультаційними та тренінговими послугами у сфері бізнесу.

Інший договір Держагенство підписало з ТОВ "Інфокон" - на медіа-кампанію форуму. За це фірма отримала 1,7 мільйонів гривень і тепер повинна підготувати й розмістити рекламно-інформаційні матеріали в друкованих виданнях (по одній шпальті у 10 виданнях, загалом 20 виходів) та банери у інтернет-ЗМІ (по два тижні на десяти сайтах). Список видань, де має бути розміщено рекламу, не опубліковано. У "Наших грошах" зазначають - базові бюджети для проведення загальнонаціональних рекламних кампаній по просуванню нових торгових марок коштують значно дешевше від того, що замовив Держінвестпроект.

 

 

Теги: Київ