Патруль врятував киянку від Русанівського каналу

Максим Опанасенко
21 листопада 2013р. 12:57

Працівники патрульно-постової служби у Дніпровському районі врятували дівчину від самогубства. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Тут кажуть - патруль проїжджав поруч з Русанівським каналом. Де побачив дівчину, котра стояла на мосту. "Під’їхали ближче і побачили, що дівчина нахилилась над водою – з першого погляду міліціонерам стало ясно, що молода жінка в неадекватному стані. Хлопці підійшли до неї й запропонували допомогу. У відповідь вона закричала, що не хоче жити, що без свого коханого не уявляє свого існування на цьому світі, що єдине її бажання – це звести рахунки з життям. Протягом п’ятнадцяти хвилин старший лейтенант міліції командир І-го взводу батальйону патрульної служби міліції Іларіон Туровський відмовляв нещасну від фатального кроку. В той час, коли один з міліціонерів розмовляв з дівчиною, другий викликав "Швидку допомогу" - йдеться в повідомленні.

Вмовлення не діяли і дівчина кинулась у воду. Патрульний стрибнув за нею. "Коли йому нарешті вдалось винести непритомну постраждалу на берег, під’їхала "Швидка" – 25-річній дівчині вчасно надали першу медичну допомогу. Враховуючи психічний стан пацієнтки медики негайно відправили її до лікарні. Лікарі вважають, що загроз її життю немає" - кажуть у міліції.

 

 

Теги: Київ