Уряд відмовився від ЄС

Ольга Бондаренко
21 листопада 2013р. 15:17

Уряд відмовився від ЄС

Уряд прийняв розпорядження про призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це повідомили в урядовій прес-службі. 

У повідомленні йдеться: "Розпорядження прийнято з метою більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які Україна має виконати для відтворення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією та іншими державами - членами СНД". Згідно з розпорядженням, МЗС разом з Мінекономрозвитку та Мінпромполітики доручено запропонувати Європейському Союзу та Російській Федерації утворити комісію на тристоронній основі для опрацювання комплексу питань. Зазначеним міністерствам також доручено відновити активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу і державами-членами СНД щодо пожвавлення торговельно-економічних зв'язків з метою збереження та зміцнення спільними зусиллями економічного потенціалу держави.

Зранку Верховна Рада не проголосувала за жоден законопроект про можливість лікування ув'язненої екс-прем'єра Юлії Тимошенко виїхати на лікування закордон і про її амністію.  Це було основною умовою Євросоюзу перед зустріччю у Вільнюсі наприкінці листопада. 

Фото: uainfo.org.

Теги: Київ