У МЗС дали поради українцям щодо Єгипту

Ольга Бондаренко
21 листопада 2013р. 15:52

У зв’язку із поступовою стабілізацією безпекової ситуації та скасуванням надзвичайного стану і комендантської години на всій території Арабської Республіки Єгипет, перебування українців  в Єгипті, в цілому, є безпечним. Про це повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ. 

Однак певні поради українським туристам все-таки надали.Так відвідування історичних місць та об’єктів культурної спадщини у містах Каїр, Луксор та Асуан рекомендується здійснювати виключно у складі організованих туристичних груп. Також, на даний час слід обмежити відвідання Північного Синаю, де безпекова ситуація залишається напруженою. 

Всім громадянам, які перебувають на території Єгипту, рекомендується утримуватися від відвідання місць масового скупчення людей, здійснювати несанкціоновану фото- та відеозйомку, не брати участі в акціях протесту, демонстраціях та інших заходах, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні перебування, а також не вступати у суперечки з місцевим населенням з питань, що стосуються політичної ситуації в Єгипті.

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Єгипті за номером телефону +201000039648 (працює цілодобово), або телефонувати на «гарячу лінію» МЗС України: (044) 238 16 57.

 

Теги: Київ , МЗС , Єгипет