Туман вибив "Дніпро" з Кубку України

Маша Землянська
22 листопада 2013р. 8:22

У четвер, 21-голистопада, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу прийняв декілька рішень, які стосуються клубів Прем’єр-ліги та другої ліги. Зокрема, "за неявку без поважних причин на матч 1/8 фіналу Кубку України з одеським «Чорноморцем», який мав відбутись 30-го жовтня 2013 року, ФК «Дніпро» Дніпропетровськ виключено з поточного розіграшу та оштрафовано на 75 тисяч гривень". Отже, негода для Комітету - причина неповажна.

Проте не тільки "Дніпро" залишиться без змагань. За повторну неявку на матч КДК ФФУ виключив київський «Арсенал» з поточних змагань Прем’єр-ліги. Матеріали справи будуть передані Дирекції ПЛ для внесення відповідних змін до турнірних таблиць. За агресивну поведінку після вилучення у матчі 15-го туру чемпіонату «Металург» (Донецьк) − «Дніпро» (Дніпропетровськ) футболіста «Дніпра» Романа Зозулю відсторонено від участі у змаганнях на 2 матчі. Крім цього, футболіст повинен відбути одноматчеву дискваліфікацію за отримані у цьому ж поєдинку дві жовті картки, які перетворились на червону.

Ситуація з київським «Арсеналом», нажаль, повторилась і в Хмельницькому: місцеве «Динамо» теж двічі не з'явилось на матч, внаслідок чого клуб було виключено зі змагань ПФЛ.

Теги: Київ , футбол