Приват і Надра "розрулили" помилковий платіж

Максим Опанасенко
22 листопада 2013р. 10:01

Приват і Надра "розрулили" помилковий платіж

Після матеріалу "Свідомо" про те, що касир відділення "Надра Банку" на Ярославовому Валу відправив кредитний платіж для "ПриватБанку" на неправильний рахунок, обидва банки дали про себе знати і пообіцяли виправити ситуацію.

"ПриватБанк" відповів коментарем до матеріалу. Зокрема, представник установи написав наступне: "Со стороны ПриватБанка мы завтра же зачтем непогашенный не по вине Клиента кредитный платеж, не дожидаясь возврата ошибочно направленных Надрой средств. Само собой разумеется, спишем пеню, то есть повторно внесенные Клиентом деньги пойдут уже в счет следующего платежа. И конечно же, этот случай не повлияет на кредитную историю Клиента". 

Від "Надра Банку" на зв'язок вийшла начальник відділення на ЯрВалу. І заявила - помилково відправлені на неправильний рахунок гроші "знайшлися" на рахунку мережі гіпермаркетів "Комфі". Останні повернуть кошти і протягом трьох днів їх можна отримати через касу "Надри".

У четвер ми описали історію киянина Максима, котрий на початку жовтня сплатив кредитний платіж за взятий у "ПриватБанку" кредит у відділенні "Надра Банку". За місяць виявилося, що гроші на рахунок так і не прийшли, а Максиму нарахували пеню. З'ясувалося, що касир "Надри", котрий мав перед собою кредитний договір з вказаними для оплати реквізитами, помилився і відправив 310 гривень на рахунок магазину "Комфі".