На Майдані продовжують вимагати Європу

Максим Опанасенко
22 листопада 2013р. 14:37

На Майдані продовжують вимагати Європу

Близько двох сотень людей, попри дощ і холод, залишаються на Майдані Незалежності, вимагаючи від президента і Уряду підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Їх обурила вчорашня заява Уряду про зупинку роботи над європитанням України.

Збиратися люди почали ще у четвер пізно ввечері. Близько тисячі людей пробули до самого ранку, вирішивши згодом, що повернуться о 18:00.

Ось що і як там відбувається зараз:

Людей середнього віку на Майдані майже немає. Десь порівну студентів/школярів і киян пенсійного віку. Серед політиків помічені нардепи від УДАРу Оксана Продан і Сергія Капліна. На сцені - Зорян Шкіряк.

...хоча є зовсім виняткові мітингувальники:)

Рівно 9 років. Щонайменше - привід згадати


 


 


 


 


 

"Наколотые" апельсини не забули?


- Різдво? - питаємо у ДАІвця, котрий супроводжує новорічні хатки, що мають стояти на Майдані. Чомусь монтувати їх вирішили саме сьогодні

- Свято ж наближається - сумно кидає той.

Мітингувальники ледь не лінчували комунальників з "новорічними хатками". Втрутилася і міліція. Але вчора було засідання суду, котрий постановив - мітинги і встановлення МАФів на Майдані поки заборонені. Впоратися з аргументом, що "хатки" - також МАФ міліціонерам не вдалося.

Дощовики безкоштовно і всім

...так само як і кава з бутербродами

На момент написання матеріалу ми дізналися, що міліція намагається розігнати людей з Майдану. Тому, якщо планували піти, але ще не наважилися - хороший момент