Дощ не завадив Майдану вимагати Європу

Максим Опанасенко
22 листопада 2013р. 22:48

Дощ не завадив Майдану вимагати Європу

Мітинг на Майдані Незалежності продовжується - дощ і холод не завадив кільком тисячам киян прийти сюди аби висловити протест проти рішення Уряду призупинити роботу над підписанням Україною угоди про Асоціацією з Євросоюзом.

Щоправда, всі присутні дискординовані. На Майдані утворилося декілька "вогнищ" активності. Одне з них - імпровізована сцена, куди по-черзі підіймаються громадські активісти і політики. Інші - локальніші, зібрані навколо музикантів чи просто активних учасників протесту. Перша сцена (політична) - регулярно нагадує про запланований на неділю мітинг (чим частково дратує киян, котрі зібралися ТУТ і СЬОГОДНІ). Решта "вогнищ" не мають чіткого плану подальших дій. Так, тут грають на баяні, запускають небесні ліхтарики, малюють графіті, створюють прапори Євросоюзу. 

Ближче до 21:00 група активістів прибула на Майдан зі свіжонадрукованими листівками на підтримку Угоди з Євросоюзом. Частина політиків, журналістів і громадських активістів рушила роздавати їх на станціях метро. 

Ще частина присутніх вирішила лишитися на Майдані Незалежності на ніч, навіть організували ціле чергування. Тут продовжують роздавати гарячу каву та чай, бутерброди.

За якість фото і відео заздалегідь перепрошуємо - сильний дощ і відсутність освітлення "зробили" своє діло:


 


 

Це не оплата "за акцію". Це підрахунок зібраних киянами коштів на потреби мітингу.

Більшість присутніх - громадські активісти і журналісти. Це - представники громадянської мережі "ОПОРА" повним київським складом

Теги: Євромайдан , Київ