Невідомі "хакнули" акаунти Кличка

Максим Опанасенко
23 листопада 2013р. 9:53

Сторінки лідера "УДАРу" Віталія Кличка в соцмережах Фейсбук та Вконтакте були зламані. Заяву Кличка цитує прес-служба його партії.

“Сьогодні буквально через годину після того, як я написав останній пост на Фейсбук і закликав усіх прийти на Майдан, мою сторінку зламали і розмістили на ній від мого імені брудну брехню і нісенітниці. Згодом зламали і сторінку ВКонтакте” - заявив Кличко. У партії додають - всі повідомлення, поширені хакерами - фальшиві і провокаційні. Зараз сторінки лідера "УДАРу" знову під його контролем. У п'ятницю ввечері Кличко написав на Фейсбуці наступне: "Друзі! Сторінка знову під моїм контролем. Попередні пости (після того, де я кличу всіх на Майдан сьогодні ввечері) написані провокаторами і негідниками. Мене це не зупинить. Був на Майдані, зараз їду на ефір до Савіка".

Кібезлодії, зламавши акаунти політика, виклали в мережу десятки фото за участю самого Кличка і безлічі різних дівчат. Статус у Фейсбуці змінили, заявивши від імені політика, що "принаймні я не гей" і "виправдовуватися не буду".