Євромайданівцям пропонують юридичну допомогу

Максим Опанасенко
23 листопада 2013р. 10:24

Активісти пропонують всім бажаючим приєднатися до Євромайдану в Києві безкоштовну юридичну допомогу. Цю інформацію вони поширюють у Facebook.

Андрій Дзиндзя з "Дорожнього контролю" і Олександр Куліковський з "Всеукраїнської Люстрації" готові проконсультувати по будь-якій проблемі, що може виникнути на шляху до Києва. В основному - це проблема із зупинкою транспорту працівниками ДАІ. Всі контакти - на ілюстрації вище.

Євромайдан, як його вже охрестили журналісти і громадські активісти, почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. Найбільший - у Львові - зібрав більше 10 000 людей. У п'ятницю мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Цього дня ввечері тут зібралося декілька тисяч людей - без партійних прапорів, але за участю політиків. Частина людей лишилася тут до ранку, решта - поїхали додому сушити речі і грітися. У суботу Євромайдан в Києві продовжується. Опозиційні партії готують велику акцію протесту на неділю. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.

Теги: Київ