"Батьківщина" хоче бачити студентів на Майдані

Максим Опанасенко
23 листопада 2013р. 11:12

Молодіжне крило партії "Батьківщина" - "Батьківщина Молода" - кличе студентів оголосити безстрокову акцію протесту 24 листопада. Про це повідомляє прес-служба партії.

А ще - прийти о 12:00 до пам'ятника Тарасу Шевченку і взяти участь в акції на підтримку європейської інтеграції України. "Ми кличемо студентів і вимагаємо: відставки уряду Азарова (у повному складі) та імпічменту президента Януковича. Негайного помилування та звільнення Юлії Тимошенко. Підписання Угоди про Асоціацію на саміті ЄС у Вільнюсі 28-29 листопада" - йдеться в повідомленні, - "Закликаємо всіх небайдужих студентів і лідерів реального студентського самоврядування негайно створювати Страйкові (організаційні) і Мобілізаційні (на Київ!) комітети у своїх містах, вишах і на факультетах".

У партії обіцяють підтримку нардепів і заявляють - краще кілька днів без навчання, "аніж усе життя в неуцтві, беззаконні та свавіллі".

Євромайдан, як його вже охрестили журналісти і громадські активісти, почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. Найбільший - у Львові - зібрав більше 10 000 людей. У п'ятницю мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Цього дня ввечері тут зібралося декілька тисяч людей - без партійних прапорів, але за участю політиків. Частина людей лишилася тут до ранку, решта - поїхали додому сушити речі і грітися. У суботу Євромайдан в Києві продовжується. Опозиційні партії готують велику акцію протесту на неділю. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.

Теги: Київ