Міліціонер на Майдані: "Пере*бу и выкину!" (відео)

Максим Опанасенко
23 листопада 2013р. 14:28

Чоловік у цивільному, котрий сказав, що він на службі, погрожував активісту "Дорожнього контролю" Андрію Дзиндзі на Майдані Незалежності, під час встановлення новорічної ялинки. Про це повідомляє прес-служба "Дорожнього контролю"

Інцидент стався вранці, коли правоохоронці почали відтісняти залізними парканами мітингарів Євромайдану під приводом встановлення "зеленої красуні". "Журналист "Дорожного контроля" Андрей Дзиндзя, который со вчерашнего дня находится на Майдане, решил разобраться в ситуации. Установкой заборов руководил человек одетый "по гражданке", который представился сотрудником милиции. Когда А.Дзиндзя начал задавать вопросы милиционеру, тот взбесился и заявил такое: "Я тебя сейчас лично пер*бу нах*й и выкину отсюда! Ты понял меня? Мне уже надоело!"


За інформацією "Дорожнього контролю", пізніше з'ясувалося, що цей чоловік - начальник міліції з громадської безпеки.

 

Євромайдан, як його вже охрестили журналісти і громадські активісти, почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. Найбільший - у Львові - зібрав більше 10 000 людей. У п'ятницю мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Цього дня ввечері тут зібралося декілька тисяч людей - без партійних прапорів, але за участю політиків. Частина людей лишилася тут до ранку, решта - поїхали додому сушити речі і грітися. У суботу Євромайдан в Києві продовжується. Опозиційні партії готують велику акцію протесту на неділю. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.