Мітингарям з областей не дають приїхати в Київ

Катерина Білоус
24 листопада 2013р. 10:52

Мітингувальникам з різних областей України перешкоджають приїхати до столиці. Так, не можуть виїхати до Києва активісти з Кіровограда, Чернігова та Одеси. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

У Кіровограді ДАІшники не випустили маршрутки з громадянами, які їдуть до Києва на Євромайдан. «Автобуси, які везли більше 150 громадян, працівники ДАІ зупинили і не випустили з міста», - повідомила представник «Батьківщини» Олена Армаш.За її словами, люди добиралися до Києва своїм ходом. «Ніхто не вернувся, всі пересіли на інші авто і зараз уже доїжджають до Києва», - повідомила вона. А от у Чернігові взагалі зняли маршрутки з рейсу, аби люди не добралися в Київ. На Одещині «боролися» з маршрутками таким чином: області молодики характерної зовнішності закидали камінням автобус з мітингувальниками, які їхали у Київ на Євромайдан.

Біля пам’ятника Шевченка у Києві о 12:00 відбудеться мітинг. Люди виборюватимуть право України вступити до Євросоюзу. Активісти рухатимуться бід парку Шевченка до Європейської площі.