Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Ольга Бондаренко
25 листопада 2013р. 10:17

Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Понеділок, 25 листопада

В музеї мікромініатюр – роботи Миколи Сядристого –  найменші у світі шахи, гніздо Ластівки, зроблене з половинки макового зернятка, 4-міліметровий фрегат, легендарна підкована блоха, унікальні портрети художників, поетів і акторів, виконані на тернових зернятках, і багато інших чарівних мініатюр, розглядати які можна тільки за допомогою мікроскопа. Дітям до 6-ти років – віхд безкоштовний. Вартість квитка для дорослого – 10 гривень. Деталі – за телефоном 280-81-37.

Вівторок, 26 листопада

О 14:00 киян та гостей міста запрошують на оглядову автобусну екскурсію "Пам'ятки Києва". Місце зустрічі: метро "Контрактова площа", пам'ятник Григорію Сковороді. Записатись на екскурсію можна за посиланням. Її вартість складає 150 гривень.   

Середа, 27 листопада

В Арт-студії «Азур», о 14:00 розпочнеться майстер клас для дітей від 10-ти років по живопису акрилом – діток навчать малювати зі знанням справи, відкриють таємниці кольорів та їх майстерного «звучання». Участь у заході обійдеться у 200 гривень. Записатись можна за посиланням.

Четвер, 28 листопада

У Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва представлять спектакль - мюзикл, створений на замовлення театру відомим українським композитором Олександром Білашем за казкою "Золотий ключик, або пригоди Буратіно". Вартість квитків – від 40 до 100 гривень. Придбати їх можна в касі або за телефоном: 501-10-44.

П’ятниця, 29 листопада

О 18:00 в учбовому ангарі Національного Авіаційного Університету – дитяча екскурсія «Перший політ». Маленьким дослідникам відповідатимуть на безліч питань: «Як злітає важкий літак?», «Чому він не падає з неба?», «Чому не розмахує крилами як птах?». Окрім цікавих розмов, маленьких пілотів посадять за штурвал, покажуть макети двигунів та різноманітних деталей. Одним словом, все, що необхідно для першого польоту J Місце зустрічі: біля літака, проспект Космонавта Комарова,1. Вартість екскурсії 50 гривень. Зареєструватись можна за номером 425 14 11

Субота, 30 листопада

«Велике Буль-Буль Шоу» від творців «Першого театру мильних бульбашок» у Центральному домі художника. Програма розрахована на малечу від 3-х до 12-ти років. Дітям до 5-ти років – вхід безкоштовний. Вартість квитків для старшої аудиторії: від 60-ти до 120-ти гривень. Придбати їх можна в касі або за телефоном: 212-05-47.

О 13:00  - шоу "Експерименти на кухні» від музею Експериментаніум на Контрактовій. Тут малих обіцяють навчити, як зробити склянку невидимою, як влаштувати вибух із того, що є на тарілці, та як приготувати смачну страву, на яку не захочуть дивитись однокласники. Ніякої магії - лише хімія. Вхід оплачується окремо - 65 гривень. Шоу триває близько 40 хвилин.  Деталі за телефоном 417 40 33.

Неділя, 1 грудня

Дитяча прогулянка «Слідами київських відьом і привидів» від «Цікавого Києва». Дітям розкажуть страшилки, казки та історії - про відьом і чаклунів, про привидів і нечисту силу, київську містику і загадкові явища. Організатори попереджають батьків: всі історії подають в ігровій формі у розрахунку на дитячу аудиторію. Вартість прогулянки 50 гривень за дорослого та дитину. Реєстрація обов’язкова.

Об 11:00 - дитяча екскурсія у соляній печері – в унікальному фіто-кафе, де стіни, стеля і навіть підлога створені з цілющої солі. Вартість – 100 гривень. Реєстрація обов’зкова: за телефоном 425 14 11.

 

Теги: дитяча афіша , афіша , Київ , Куди піти