Беркут не дав проїхати машині зі звуком на Майдан

Катерина Білоус
25 листопада 2013р. 16:09

БІйці Беркуту не дали проїхати машині зі звуком. Вони не пропустили автівку, що прякує на ЄвроМайдан. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" Марія Землянська з місця події.

"Машина стояла біля станції метро Хрещатик. ПІсля довгих переговорів з бійцями, машина все ж від'їхала, проте обіцяла повернутися", - передає Марія.


Євромайдан, як його вже охрестили журналісти і громадські активісти, почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Вночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.