Руслана чергуватиме на #Євромайдані вночі

Максим Опанасенко
25 листопада 2013р. 17:49

Співачка Руслана виступила перед мітингарями на Майдані Незалежності.

Більше того, переможниця Євробачення-2004 записалася на нічне чергування на #Євромайдані. Там Ви її і зможете знайти - якщо не злякаєтеся дощу і нічної прохолоди:) Мітинг на Майдані Незалежності триває, людей тут стає все більше. 

Найбільше їх має стати після 18:00. На цю годину і оголошена основна частина сьогоднішньої частини протесту проти зупиненння Урядом роботи по підписанню Україною угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Вночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.

Фото - Марічка Падалко