З #Євромайдану ведуть пряму трансляцію он-лайн

Максим Опанасенко
25 листопада 2013р. 18:02

Ви маєте можливість спостерігати за всім, що відбувається на #Євромайдані в Києві прямо в Інтернеті - організатори протесту налагодили постійну он-лайн трансляцію.

Знайти її можна тут - http://www.ustream.tv/channel/volya-evromaidan#itm_source=user_dropdown&itm_campaign=header&itm_medium=channel1_link&itm_content=Channel_1. Звук і зображення поки не дуже якісні, але в загальному відчуття присутності на Майдані Незалежності є. Приєднуйтесь:)

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Вночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.

Теги: Київ