Студенти Шевченка страйкуватимуть з 20:30

Максим Опанасенко
25 листопада 2013р. 18:10

O 20:30 на Майдані Незалежності буде формуватися страйком Київського національного університету Тараса Шевченка. Про це повідомляє офіційна сторінка "КНУ на Євромайдані" в соцмережі Вконтакте.

Студенти кличуть своїх друзів до пам'ятника Кия, Щека і Хорива. "Усі небайдужі і ті,хто можуть з'явитися - приїжджайте! Необхідні представники від якомога більшої кількості факультетів та інститутів! Пора нарешті створити центр координації дій. Разом - ми сила!" - йдеться в повідомленні. Коли ми дізнаємося, як саме страйкуватимуть вихованці найвідомішого вишу країни - дамо знати.

Тим часом на Майдані Незалежності триває мітинг за євроінтеграцію України. Пряму трансляцію звідти Ви можете дивитися на головній сторінці "Свідомо". 

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Вночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.

Теги: Київ , Євромайдан