На Європейській - газ і сотні бійців "Беркуту"

Максим Опанасенко
25 листопада 2013р. 21:08

На Європейській площі учасники опозиційного мітингу за євроінтеграцію України побилися з бійцями "Беркут". Останні застосували сльозогінний газ.

Бійка виникла нібито через виявлення авто зі спецобладнанням для прослуховування. Мітингувальники побачили її поряд із собою. Зараз на площі чергує близько півтисячі бійців спецпідрозділу. Всі в протигазах і з гумовими кийками в руках. Жінки з числа мітингувальників вирішили вибудувати живу колону навпроти з надією, що бійці їх не чіпатимуть.


Мітинг продовжується. На Європейській зібралося близько 10 тисяч людей, на непартійному мітингу на Майдані Незалежності - декілька тисяч. На останньому Євромайдані поки все спокійно.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Вночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.

Теги: Київ , Євромайдан