Карпа привела на Майдан Європса

Максим Опанасенко
25 листопада 2013р. 21:40

Відома співачка і письменниця Ірена Карпа прийшла на Майдан Незалежності зі своїм песиком. Його особливість - у плакаті, на котрому написано "Бо знає кожен мудрий пес - нам треба чухать у ЄС".


Чотирилапий миттю став улюбленцем мітингарів на Євромайдані. Протест продовжується. Декілька тисяч людей живим співом зараз розважає Руслана.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Вночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.

Теги: Київ , Євромайдан