Євромайдан всю ніч гарцював під Руслану (відео)

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 7:56

Учасники мітингу на Майдані Незалежності протрималися ще одну ніч. Цього разу спати їм не довелося зовсім - нічне чергування співачки Руслани перетворилося на справжній нон-стоп концерт-дискотеку.

Цієї ночі протестувальників на Євромайдані було декілька сотень. Частина з них варила куліш:


Інша частина монтувала обігрівач, аби всі бажаючі могли погріти руки чи просушити речі:


Також окрема група протестувальників "під ключ" встановила під сценою дві wifi-точки з постійною роздачею Інтернету. 

До людей, окрім Руслани, приходили Ірена Карпа, Фагот з ТНМК, Юрій Луценко. Знімати події на київському Євромайдані приїжджали телевізійники з російського "НТВ".

Розходитися протестувальники не збираються аж до кінця тижня - до моменту Вільнюського саміту, де Україна підпише чи не підпише з Євросоюзом угоду про асоціацію.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Вночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.

Теги: Київ