"Беркут" зігнав 20 автобусів проти 200 свободівців

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 8:02

Дві сотні активістів партії "Свобода" близько 23:00 прийшли під Печерський райвідділок міліції - визволяти своїх товаришів Віталія Благодарного та Олега Маляша. Про це повідомляє прес-служба партії.

Хлопців, за повідомленням, затримали нібито "за участь в акціях протесту" - обидва знаходились на мітингу опозиційних партій за євроінтеграцію України на Європейській площі. "Як виявилося пізніше, активістові "шиють" кримінальну справу і йому загрожує до 7 років позбавлення волі" - йдеться в повідомленні. Більше інформації поки немає.


Райвідділок оточили 20 автобусами з бійцями спецпідрозділу "Беркут". А затриманих перевезли з райвідділку до ізолятору тимчасового тримання.

У понеділок ввечері на мітингу опозиційних партій на Європейській площі сталася бійка з бійцями спецпідрозділу. Активісти нібито виявили поруч зі своєю локацією автомобіль з прослуховуванням. Це і стало причиною заворушення. На площу одразу зігнали кількасот правоохоронців. Частина з них застосувала сльозогінний газ.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Вночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом.

Теги: Київ , Євромайдан