Попов пообіцяв Євромайдану туалети і намет

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 8:23

Очільник Київської міської держадміністрації Олександр Попов вирішив зробити свій внесок в протест на Майдані Незалежності - так званому Євромайдані. Про це повідомляє громадський активіст і учасник протесту Ігор Луценко.

"Ура! Встановлено близько 20 квт звуку на Майдан. Це раз. Олекснадр Попов пообіцяв встановити 5 туалетів та намет для обігріву. Це два" - пише Ігор на своєму Facebook. В свою чергу, телеведуча Марічка Падалко описує візит Попова на Майдан так: "Подякував (:))), запитав, чи потрібна якась допомога, зокрема, біотуалети. Попросив сприймати його візит без жодної політики".


Фото - Андрій Скіпальський

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.