Студенти кличуть страйкувати через YouTube

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 8:49

Студенти закликають одне одного виходити на страйк проти рішення Уряду про зупинку роботи над євроінтеграцією України. Роблять це вони, записуючи короткі відеоролики, котрі потім викладають на YouTube.

Ось кілька з них:

Страйкові комітети вже утворені в найбільших вишах Києва (і країни загалом) - університеті Шевченка, КПІ і Києво-Могилянській академії. Студенти цих навчальних закладів регулярно присутні на мітингу на Майдані Незалежності (Євромайдан), а очільники двох з них - Михайло Згуровський і Сергій Квіт - навіть особисто закликали своїх вихованців до цього. Попри це, за попередньою домовленістю, остаточне рішення щодо загального страйку київських студентів буде прийняте сьогодні.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.

Теги: Київ