Син нардепа "кинув" Київ на майже 3 мільйони

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 9:06

Департамент економіки та інвестицій мерії через суд хоче стягнути з фірми "Гранд Спорт" 2,8 мільйонів гривень, котрі компанія мала б сплатити в якості пайового внеску. Про це повідомляють "Наші гроші".

Внесок "Гранд Спорт" мав заплатити за надання ділянки для будіництва автокомплексу в парку "Дружби Народів". Зобов'язання фірма дала наприкінці 2006-го, відведення 2 гектарів землі Київрада погодила у 2003-му. "У середині 2009-го було домовлено, що залишок у розмірі 1,27 млн грн. «Гранд Спорт» перерахує до кінця грудня 2011 року. Однак, фірма цього так і не зробила, у зв’язку з чим і виникла заборгованість, розмір якої з урахуванням інфляційних втрат становить 2,37 млн грн. Плюс нарахована пеня у розмірі 432 тис грн" - йдеться в повідомленні. Фірма не лише не доплатила грошей, а й подала зустрічний позов до суду - про визнання договору щодо сплати пайового внеску недійсним.

За даними "Наших грошей", засновниками ТОВ "Гранд Спорт" є Ігор Шнуренко та позафракційний депутат Київради Олег Куровський, син екс-бютівця, а тепер - нардепа від Партії регіонів Івана Куровського. Саме останній є забудовником Олександрівської лікарні - як очільник фірми "Житло-буд", що отримала тут ділянку.

 

Теги: Київ