Охорона КНЕУ побилася з агітаторами Євромайдану

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 9:27

Біля Київського національного економічного університету Гетьмана сталася сутичка між агітаторами Євромайдану, що прийшли запрошувати студентів на страйк, і охороною вишу. Про це повідомляє Facebook-група "ЄвроМайдан".

Спочатку активісти думали, що на них напали невідомі - чоловіки не представилися. Після виклику міліції, нападникам таки довелося показати документи. Тоді і виявилося, що вони працюють в охороні університету. "Після приїзду міліції виявилося, що тітушками є охорона КНЕУ, яка до цього відмовлялась вести себе по-європейські і представитися. #ЄвроМайдан закликає керівництво ВУЗів не чіпати молодь і дати їм право висловити свою думку, яке гарантоване Конституцією України. Дякуємо" - йдеться в повідомленні групи.

Протягом сьогоднішнього дня студенти ряду найбільших вишів Києва мають домовитися щодо виходу на страйк, демонструючи незгоду з рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням Україною угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.

Теги: Київ