СБУ зізналося-їхнє авто таки було на Європейській

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 9:55

У понеділок ввечері на Європейській площі таки був автомобіль Служби безпеки зі спецпристроями, через котрий і сталася сутичка мітингувальників з "Беркутом". Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"25 листопада ц.р. у м. Києві на Європейській площі неустановлені особи скоїли напад на службовий автомобіль Служби безпеки України . У транспортному засобі перебували співробітники СБ України, які відповідно до компетенції виконували завдання із виявлення технічними засобами радіоканалів можливого керування вибуховими пристроями в місцях масового скупчення людей" - йдеться в повідомленні. Авто СБУ пояснює антитерористичними заходами. І додає - мітингувальники "зухвало заволоділи технікою, пошкодили транспортний засіб, а також завдали тілесних ушкоджень співробітникам СБ України при виконанні ними службових обов’язків". При цьому, за інформацією правоохоронців, нападники нібито застосовували сльозогінний газ. І все це, знову ж таки - за версією СБУ - дахувалося" окремими нардепами

Як обурені прослуховуванням мітингувальники на Європейській площі билися з "Беркутом", дивіться тут.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.

 

 

Теги: Київ