Опозиційні партії взялися пікетувати Кабмін

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 11:04

Пікет опозиційних партій під Кабміном продовжується. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"На відміну від вчорашнього дня, сьогодні під будинком уряду немає жодної машини урядовців. Натомість двір Кабміну заставлений автобусами з міліцією та бійцями спецпризначення. Участь у блок-пікеті беруть представники трьох політичних сил: "Батьківщини", "УДАРу" та "Свободи", а також громадські активісти та пересічні учасники Євромайдану" - йдеться в повідомленні.

Вони кричать "Азарова у відставку!", "Банду-геть!" та "Чемодан – вокзал -  Калуга". Подібні пікети у "Батьківщині" обіцяють кожного дня з 09:00 до 18:00.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.

Теги: Київ